Nov. 20, 2021

INTELEKTUĀLĀ ATTĒLA ANALĪZE NOVUS KAMERĀS

OBJEKTU KLASIFIKĀCIJA
Funkcionalitāte objekta veida atpazīšanai, kas atrodas noteiktā vietā, vai objektu, kas šķērso virtuālu līniju.

SKAIDRĪBA
Rāmju krāsa atšķiras atkarībā no objekta veida.

NOTEIKŠANAS JUTĪBA
Jebkurš noteikts minimālais attālums no objekta līdz plānotai līnijai vai zonai, kas aktivizēs trauksmi.

Sākotnējā videonovērošanas sistēmu funkcija, proti, kameru attēlu novērošana un ierakstīšana, tiek sistemātiski atjaunināta ar jaunākiem, uzlabotiem attēlu satura analīzes algoritmiem. Rezultātā kamerām, kas uzstādītas jebkurā noteiktā vietā, var būt divējāda loma, t.i., novērošanas un analītiskās funkcijas. NOVUS kamerās izmantotā inovatīvā attēlu analīzes tehnoloģija INGENIUS PLUS izmanto cita starpā algoritmu, kas kameras redzes laukā atšķir objektus, ļaujot atpazīt cilvēku, transportlīdzekli, kā arī velosipēdu vai motociklu.

Seši neatkarīgi skaitītāji norāda objektu skaitu, kas ir klasificēti, saskaitīti un kāds virziens ir noteikts. Kameras skaitītāju rādītās kategorijas var brīvi iestatīt. Skaitītājus var atiestatīt automātiski pēc noteikta laika – stundas, dienas vai nedēļas, vai manuāli, izmantojot kameras tīmekļa saskarni.

BEZMASKAS NOTEIKŠANAS FUNKCIJAS
Uz attēlu analīzi balstītā Deep Learning apvienojumā ar sejas noteikšanas funkciju ļauj noteikt un brīdināt cilvēkus, kuriem nav aizsegta mute un deguns, tā sauktā bezmaskas noteikšanas funkcija.
Funkcija ļauj aktivizēt lokālu trauksmi, nosūtīt e-pastu, aktivizēt releju, nosūtīt notikumu uz NMS vai ģenerēt push paziņojumu mobilajai aplikācijai pēc sejas bez maskas noteikšanas noteiktā noteikšanas zonā.

OBJEKTU SKAITĪŠANA
Funkcija, kas ļauj saskaitīt objektus ar atpazīstamām formām (t.i., cilvēku, automašīnu, divriteņu transportlīdzekli), kas šķērsojuši virtuālo līniju. Atsevišķu kameru rezultātus var attēlot reāllaikā, kā arī apkopot un vizualizēt centrālajā programmatūrā.

UZRAUDZĪBA LĪDZ 32 OBJEKTIEM
Izmantoto ierīču un analīzes metožu efektivitāte ļauj vienlaicīgi uzraudzīt līdz 32 dažāda veida objektiem (ja attēlā parādās lielāks objektu skaits, vispirms tiks atpazīti cilvēku silueti, pēc tam automašīnas un visbeidzot divriteņi).

IZTURĪBA PRET ATMOSFĒRAS APSTĀKĻIEM
Augsta darba efektivitāte sarežģītos atmosfēras apstākļos, tostarp lietus un sniegputenī, kā arī nelabvēlīga notikuma vietas apgaismojuma gadījumā krēslas vai rītausmas laikā. Algoritms novērš viltus trauksmes, noraidot visas ēnas, uzliesmojumus, koku kustības utt.

TRAUKSMES REAKCIJAS IZSAUKŠANA
Iespēja izveidot dažādus trauksmes scenārijus, t.i.:
gājējs ieiet/iziet pa ieeju, kas paredzēta tikai automašīnām;
satiksme aizliegtā virzienā;
cilvēki liela izmēra mašīnu darbības zonā.